7


  • Учителю
  • Коучинг: «Бірлескен топтық жұмысты тиімді ұйымдастыру жолдары»

Коучинг: «Бірлескен топтық жұмысты тиімді ұйымдастыру жолдары»

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

« Бірлескен топтық жұмысты тиімді ұйымдастыру жолдары »

коучинг семинар жоспары.

Модуль атауы

Топтық жұмыс

Сабақтың

тақырыбы

Бірлескен топтық жұмыстың әдіс-тәсілдерінің тиімді жолдары.

Жалпы мақсат

Мұғалімдерге топтық жұмысты ұйымдастырудың әдістемесін үйрету. Топтық жұмыстың тиімділігіне мұғалімдердің көзін жеткізу. Топтық жұмыстар арқылы олардың шығармашылық тұрғыдан ойлау қабілеттерін дамыту.

Сілтеме

Мұғалімдерге арналған нұсқаулық 42-43 бет

Веб-сайт материалдары.

Оқу нәтижелері

Жұп және топ бойынша жұмысты бірлесе орындай алады,Өздігінен ойланады, ойын ұштастырады, топтағылардың пікірін тыңдайды, өздері бір қорытындыға келеді.

Негізгі идея

Дәлелдеуді сыни тұрғыдан талдау мен бағалау.

Дәлелі бар шешімдер мен жинақталған қорытындылар...

Сабақта қолданылатын материалдар

Парақтар, презентация, маркерлер, интербелсенді тақта, стикерлер, карточкалар, бейнежазбалар.

Оқу әдістері

Миға шабуыл, эссе жазу, диалогтік әдіс, жұптық, топтық,

Дереккөздер

Интернет ресурстар, үлестірме материалдар, қосымша материалдар.

Тапсырмалар

Видеороликті көру және көргендерді талдау, ертегіні құрастыру, идеясын ашу және бағалау.



Коучингтік сабақ жоспары

  1. Мұғалімдерге жағымды психо

логиялық жағдай

жасау



Коучтің іс-әрекеті



Мұғалімнің іс-әрекеті

5 - минут.



5 - минут.

Мұғалімдермен амандасу.

«Доп лақтыру» ойыны арқылы бір-біріне жақсы лебіздер білдіру.



Мозайканың кесінділерін (әр түсті) тарату.

Мақсатын хабарлап мұғалімдерді топқа бөліп алу.

Топ ережесін құрады


Жұптаса орындау және топқа мозай-каның көмегімен бөліну.

Кесінділерді іздеп, мозайка құрас-тырады.

Топ ережесін қабылдайды

2.Негізгі кезең



30 минут уақыт


Миға шабуыл арқылы сұрақ қою

1.Сіздер жаңа қандай іс-әрекетке түстіңіздер?

2.Ол іс-әрекетте өздеріңізді қалай сезіндіңіздер?

3. Бұл ойын әдісі сізге несімен ұнады?

4.Құрастырған мазайкаңыз нені білдіреді, оны өмірмен байланыстыра аласыз ба?



Видеоролик көрсетіледі, сол ролик бойынша ойларын білдіреді. Топтық жұмыс жасайды.

Сергіту сәті .




1.Берілген сұрақтарға жеке жауап беру

2. Өздерінің пікірлерін ортаға салады.

3.Топтық талдау жүргізеді және өздерінің ойларымен бөліседі.



Топтың әр мүшесі ішкі ой пікірін параққа түсіреді . Берілген уақыттын соң өз ойларын ортаға салады.

Ортақ шешімге келеді.



Әуенмен билейді.

3.Қорытындылау кезеңі



20 минут уақыт


Роликте көргендерін постерге түсіреді.

А.1.Роликте біз не көрдік,оны неге ұқсатар едіңдер?

2.Өз ойларыңызды дәлелдей аласыздар ма ?

Ә. 1.Әр жұмысты орындау барысында қандай әдістерді қолданып отырдыңыздар?

2.Күнделікті сабақта бұл әдісті қолдану тиімді ме? Неге?

Топтық талдау жалғасын табады. Өзге топ алдында өз жұмыстарын қорғайды.



Сұрақтарға жауап беру


4.Бағалау кезеңі



10 минут уақыт


Коучтың іс-әрекеті

5 жол өлең арқылы сабақты талдау

Өлшемді және формативті жиынтық бағалау

Мұғалімнің іс-әрекеті

1.Не көрдім?

2.Не білдім?

3.Не білгің келеді?

4.Сөйлем құрастыр(4сөзден тұрсын)

5.Өзіңізді кімге теңейсіз?(келешекте)

5. Рефлексия



5 минут уақыт




Роликтің идеясын ашу.

Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын білдіру үшін бір

-біріне стикерлерде 2 жұлдыз бір тілек білдіру.

Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын бір

-біріне стикерлер 2 жұлдыз бір тілек арқылы білдіреді.

«Мен келешекте бұл әдісті-...» сөзді аяқта










 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал