- Учителю
 - Қазақ тілінен сабақ 'Менің ойыншықтарым' (3-сынып)
 
Қазақ тілінен сабақ 'Менің ойыншықтарым' (3-сынып)
|   №  |   Сынып :3  |   Күні : 07.10  |   Қазақ тілі  |   Модуль  | 
|   3.  |   Сабақтың тақырыбы:  |   Менің ойыншықтарым  |   
  |   
  | 
|   Сілтеме:  |   Барнс(1971) сыныпта тіл қаншалықты қолданылса, оқушылардың оқуына соншалықты әсер ететінін айтады.Мұғалімдерге арналған оқулық (39-бет)  |   
  |   
  | |
|   
  |   Сабақтың мақсаты:  |   Ойыншық, киім атауларын қайталау, олардың қай жерде екенін айта алуға үйрету.  |   
  |   
  | 
|   
  |   Сабақтың әдіс-тәсілі:  |   Білім беру мен оқытудағы жаңа тәсілдер.  |   
  |   
  | 
|   
  |   Оқыту түрі:  |   Жеке, жұптық  |   
  |   
  | 
|   
  |   Көрнекілігі:  |   Кестелер, оқулық.  |   
  |   
  | 
|   
  |   Іс-әрекет кезеңі:  |   Мұғалімнің іс-әрекеті  |   Оқушының іс-әрекеті  |   
  | 
|   1.  |   Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық (7мин) Топқа бөлу Үй тапсырмасын тексеру  |   1.Сәлемдесу 2.Психологиялық дайындық 3.Шаттық шеңберін құру Қарлығашқа ұқсайық, Қане қанат қағайық. Ұшып-ұшып алайық, Орнымызды табайық Фигуралар ұсыну Үй тапсырмасын тексеру  |   ҚРМГимнін орындау Шаттық шеңберін құру Қимылмен жасап көрсетеді. Фигуралар арқылы бөліну Үй тапсырмасын жұппен оқу. 
  |   Білім мен оқытудағы жаңа тәсілдер.  | 
|   2  |   Оқулықпен жұмыс.  |   Сөздікпен жұмыс Суретпен жұмыс Мәтінмен жұмыс Семантикалық карталар толтыру 
  |   Сөздікті жұптасып оқу, сурет бойынша диалог құрастыру. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру. Семантикалық карталарды толтыру.  |   Сын тұрғысынан ойлау, диалогтық оқыту  | 
|   3  |   Сергіту сәті (3мин)  |   Қуыршақ  |   Өлең бойынша қимыл жасау  |   СТО 2 модуль  | 
|   4  |   Жинақтау кезеңі  |   Ауадағы сұрақтар. Сәйкестендір,  |   Сұрақтарға жауап беру.кестені толтыру.  |   
  | 
|   5.  |   Үйге тапсырма: 3 минут  |   Әңгімелеу  |   Күнделіктеріне жазу.  |   
  | 
|   6. 
 7.  |   Сабақты қорытындылау. Бағалау.  |   Сұрақ қою 
 Формативті бағалау, жиынтық баға  |   Оқушылар жауап береді.  |   Білім үшін бағалау және оқуды бағалау. 6 модуль  |