7


  • Учителю
  • Краткосрочный план по казахскому языку

Краткосрочный план по казахскому языку

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала


Қазақ тілі пәнінен қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пән мұғалімі Макажанова Р.Б.


Сынып

6 «А»

Өткізілген күні

7.10.2015

Сабақтың тақырыбы

Достарым. Септіктер

Сабақтың мақсаты

Тақырыпқа байланысты жаңа сөздер меңгерту. Септік жалғаулары туралы білімдерін еске түсіре отырып, тақырыпты толық меңгерулері үшін және тақырып бойынша тапсырмаларды түсініп орындауларына, ойын жеткізуге, жұппен, топпен жұмыс жасауға ықпал ету

Күтілетін нәтиже

-Танымдық, дамытушылық, қызығушылық қабілеттері артады;

-Сыныпта ынтымақтастық атмосферасы қалыптасады;

-Ойын нақты жеткізе алады;

-Өзін-өзі реттейді;

-Көшбасшы бола алады;

-Өзін-өзі бағалайды.

Әдіс-тәсілдер

Миға шабуыл, топпен жұмыс, жұппен жұмыс, синквейн құрастыру

Жұмыстың белсенді түрлері

Топтық, жұптық жұмыс. Өзара бағалау, өзін-өзі реттеу. Ынтымақтастық, бірін-бірі оқыту.

Блум таксономиясы бойынша тапсырмалар орындау

Бағалау

  1. Бағалау парағын толтыру, өзін-өзі бағалау

Сабақ кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті


Оқушылардың іс-әрекеті


Бағалау

Ресурстар

1

Білу

Өтілген тақырыптар бойынша топтарға сұрақтар қою

Өткен білімдерін еске түсіреді, сұрақтарға жауап береді


Сөзбен мадақтау


2

Түсіну

Септік жалғауларының үндестік заңына бағынып жалғанатындығын түсіндіреді

Сөздерді септейді

1-топ: Достар

2-топ: Достарым


Бағалау парағын толтыру.


Интерактивті тақта

Кесте


3

Қолдану

2 топқа 2 түрлі мәтін береді.

1) Мәтінді түсініп оқы.

2) Мәтінге ат қой.

3) Мәтін бойынша диалог құр.

Оқушылар мәтінмен жұмыс жасайды. Топпен жұмыс

Бағалау парағын толтыру

Интерактивті тақта, ватман, маркер

4

Талдау

Әр топ өзіне берілген мәтіннен септік жалғаулы сөздерді теріп жазып, қай септікте тұрғанын анықтайды.

Тапсырманы топпен орындайды

Бағалау парағын толтырады

Интерактивті тақта

5

Жинақтау

Бес жолды өлең жазуды тапсырады

«Достарым» сөзімен бес жолды өлең жазады.

Бағалау парағын толтырады

парақшалар

6

Бағалау

Достардың көп болғаны дұрыс па?

.


Өз ойларын параққа жазады

Бағалау парағын толтырады

парақшалар

7

Рефлексия

Үйге тапсырма беремін.


Топтардың жұмысын бағалауды сұраймын.

Оқушыларға әртүрлі түстегі қағаздар беремін.Оқушылардан осы түсті қағаздарға сабақтан алған әсерлерін жазуын сұраймын.


Үй тапсырмасын жазып алады. Өздерін бағалайды.

Бүгінгі сабақ туралы пікірлерін білдіреді.

Критерийлер бойынша өзін-өзі бағалау. Мұғалімнің жиынтық бағалауы.

Әр түрлі қағаздар, стикерлер,

маркер,

смайликтер



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал