- Учителю
- Конспект урока 'Футбол' (7 класс)
Конспект урока 'Футбол' (7 класс)
11.02
қазақ тілі
Сынып: 7
Сабақтың тақырыбы. Футбол. Дауысты дыбыстардың жіктелуін қайталау.
Сабақтың мақсаты:
а) білімділік мақсаты: оқушыларды өткен грамматика бойынша білімдерін қалыптастыру сұрақтарына түсініктеме беру, ережесін қайталату..
б) дамытушылық мақсаты: оқушылардың такырып бойынша біліктілік деңгейлерін шындай түсіп, ережесі бойынша алған білім тәжірибелерін практика жүзінде қолдана білу дағдыларын дамыта отырып, сауаттылықтарын арттыра түсу; тақырып бойынша оқушылардың лексикалық қорын молайту,сөйлеу дағдысын қалыптастыру, қызығушылығын ояту.
в) тәрбиелік мақсаты: сабақ үрдісінде қолданылатын мысалдар немесе мәтін арқылы оқушылардың қазақ тілі сабағына деген сүйіспеншілік сезімдерін ояту.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, ауызша және жазбаша жұмыс түрлері,
Пәнаралық байланыс: орыс тілі.
Сабақтың барысы:
I.Ұйымдастыру кезеңі.
1Оқушылармен амандасу. Кезекшімен сұхбаттасу
2Сабаққа даярлыкты тексеру және окушыларды белгілеу.
3Оқушылар назарын сабаққа аудару.
4Сабактың мақсатын айту.
II.Үй тапсырмасын тексеру кезеңі:
Өткен сабактың тақырыбы бойынша : Дауысты дыбыстардың жіктелуін ережесін қайталау тест сұрақтарымен бекіту.
3-4 сөйлем құрастыру.
Лексикалық тақырып бойынша сөздік жұмысы.178бет
III. Мәтінмен жұмыс. 178бет
2 топқа бөлініп тапсырмалар орындау:
1- топ -1 абзацты аударып 2 сөйлемге ситаксистік талдау жасау және сан есімдерді теріп жазып түрін анықтау.
2-топ-2 абзацты аударып 2 сөлемге морфологиялық талдау жасау және 2 сұрақ дайындау.
Тақырып бойынша тапсырмалар орындау:213бет мәтіннің көмегімен сұрақтарға жауап беру
Синквейн; спорт
IV. Қорытынды:
Үй жұмысы: өткен грамматиканы қайталау және сан есімдер қатысқан 5 сөйлем құрастыру, лексикалық тақырып бойынша 2 сұрақтар құрастыру.
Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.
(поставить галочку)
Ф.И.
Соблюдает правила работы в паре
Активно работает над выполнением заданий
Предлогает свои идеи
Принимает участие в защите проектов, постера
Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.
(поставить галочку)
Ф.И.
Соблюдает правила работы в паре
Активно работает над выполнением заданий
Предлогает свои идеи
Принимает участие в защите проектов, постера
Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.
(поставить галочку)
Ф.И.
Соблюдает правила работы в паре
Активно работает над выполнением заданий
Предлогает свои идеи
Принимает участие в защите проектов, постера
Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.
(поставить галочку)
Ф.И.
Соблюдает правила работы в паре
Активно работает над выполнением заданий
Предлогает свои идеи
Принимает участие в защите проектов, постера
Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.
(поставить галочку)
Ф.И.
Соблюдает правила работы в паре
Активно работает над выполнением заданий
Предлогает свои идеи
Принимает участие в защите проектов, постера
Взаимопроверка. Оценочный лист работы в паре.
(поставить галочку)
Ф.И.
Соблюдает правила работы в паре
Активно работает над выполнением заданий
Предлогает свои идеи
Принимает участие в защите проектов, постера
Лист оценивания
Оценивание
Задание
(Тренинг)
Защита презентации, постера
Работа в группе
Тест
Составление вопросов,
Составление предложений
(граммотность)
Рефлексия
Самооценивание
Оценка товарища
Оценка учителя
Лист оценивания
Оценивание
Задание
(Тренинг)
Защита презентации, постера
Работа в группе
Тест
Составление вопросов, диолога, кластера
Составление предложений
(граммотность)
Рефлексия
Самооценивание
Оценка товарища
Оценка учителя