- Учителю
- Поурочный план по Казахскому языку.
Поурочный план по Казахскому языку.
Күні :25.09.15ж | ||||
Мұғалім : Каукаева М.Т | ||||
Сабақтың тақырыбы | Сөз құрамы туралы түсінік | |||
Мақсаты | Сөз құрамы туралы түсінік беру.сөздік қорын молайту. Есте сақтау қабілеттерін дамыту. | |||
Сабақтың түрі : | дәстүрлі сабақ. | |||
Сабақтың әдісі : | Топқа бөлу, постер, сұрақ - жауап (диалог) | |||
| Сабақтың мазмұны. | |||
Уақыты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Күтілетін нәтиже | Ресурстар |
3 - минут 5-минут | 1-әрекет Сыныппен аандасу. Оқушыларды түгендеу. 2-әрекет Үй тапсырмасын сұрау.
Жаңа сабақтың тақырыбын анықтау. | Оқушылар орыңдарыңнан тұрып сәлемдеседі, бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. 1.омоним дегеніміз не 2.синоним дегеніміз не? 3. фразеологизмдер дегеніміз не?
Грамматикалық тақырыбымызды интерактивті тақтада шығарылған суреттерден. Адамның түрлі іс-әрекеті арқылы анықтау.Лексикалық тақырыбымызды жұмбақ шешу арқылы анықтау. |
Өткен тақырыпты меңгеру. | Қазақ тілі. 11 сынып, Авторы: Кулмагамбетова Б. Туребекова У., Ибраева Г., Садвакасов А. «Мектеп 2011». |
5-минут | 3-әрекет. сөйлем құрау 1-тапсырма Берілген зат есімдермен сөздерімен сөйлем құрау құраймыз. | сөйлем құрайды және талқылайды. | Ауызекі сөйлеу қабілеттерін дамыту. | Тақта |
7-минут | 4-әрекет. «жеке жұмыс». 2-тапсырма.сұрақтарға жауап беру. | Ол адамның жазу қабілетіне пайдасын тигізеді. | Қиын сздерді оңай айтуға; -күрделі сөздері анық айтуға; -нақты, ұғынықты, жылдам сөйлуге; | сұрақтар |
10-минут | 5-әрекет. Тақырыпқа байланысты бір зат есім алып, синквейн құраймыз.
6-әрекет. 3-тапсырма. Түбір сөздерін топтап жазу | Синквейн түсінік |
| Дәптермен жұмыс А-3 Парақ бет |
2-минут Оқыту үшін бағалау Бақылаушы бағалайды. | ||||
Рефлексия «Оқушылар сабақ соңында мен айтқым келеді» |