7


Генеотиптік өзгергіштік

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Тақырыбы:Генеотиптік өзгергіштікМақсаты:Генотиптік өзгергіштік туралы білу. Олардың түрлерімен танысу.Күтілетін нәтиже: Генотиптік өзгергіштік туралы түсінік алады. Олардың түрлерімен танысады.Табыс критерий: Генотиптік өзгергіштік туралы түсінік алды. Олардың түрл
предварительный просмотр материала

Тақырыбы: Генеотиптік өзгергіштік

Мақсаты:Генотиптік өзгергіштік туралы білу. Олардың түрлерімен танысу.

Күтілетін нәтиже: Генотиптік өзгергіштік туралы түсінік алады. Олардың түрлерімен танысады.

Табыс критерий: Генотиптік өзгергіштік туралы түсінік алды. Олардың түрлерімен танысты, біледі.

2) Жұппен, топпен үйренеді, тақырыпты өздігімен оқып үйренеді, ой жинақтауға үйренеді, бірін-бірі, өзін-өзі бағалауды үйренеді,ойлайды, шапшаңдық, тақырыпты қорытындылауға үйренеді, сыни тұрғыдан ойлауға үйренеді, көшбасшылық қабілеттерін дамытады.

3)Табиғаттағы маңызын білу.

Әдіс-тәсілдер: СТО, диалогтік оқыту, ЖИГСО, бағалау

Көрнекілік: стикер, карточкалар, бағалау парағы.

Жұмыс формалары: Жұппен, топпен, жеке

Сабақ барысы:

І. Психологиялық ахуал ІІ. Топқа бөлу ІІІ. тақырыпқа шығу

Барысындағы іс-әрекет

Қолданылатын әдіс-тәсіл

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Уақыты

Психологиялық ахуал

«Мен кіммін?»

ұйымдастырады

Төмендегі сөйлемдер бойынша өздеріне тұсаукесер дайындайды.

2 мин

Топқа бөлу

Әндер бойынша

әндердің жалғасын тап

Әннің жалғасын табып 3-топқа бөлінеді

3 мин

Білу (еске түсіру) «Қатені түзет» әдісі арқылы өткен тақырыбын еске түсіреді


СТО, ОүБ «Қатені түзет»


" Қатені түзет» " әдісі арқылы оқушылар тест сұрақтарға жауап береді.

5мин

Тақырыпқа шығу

АКТ, СТО

Бағыт беру.

оқулықтағы мәлімет бойынша тақырыпқа шығады

2 мин

Түсіну (Өз сөзін білдіру)

1 топ- Генотиптік өзгергіштік Мутациялық 2-топ- .Мутация себептері,Геномдық мутациялық 3-топ Анеуплодия, цитоплазмалық мутация



СТО,

диологтік оқыту, ОүБ

формативті бағалау

Тақырыпқа мақсат қояды, жұппен, топпен талқылайды

6 мин

Карусель әдісі

Бір-бірін түсіндіру

Бағыт беру, уәж беру, формативті бағалау

«Карусель әдісі» бойынша2 шеңбер құрайды. Берілген уақыт ішінде бір-бірімен ақпарат алмасады.

10 мин

Сергіту сәті

АКТ

Сергіту сәтін жасайды

« Қызыл өрік »

2мин

Қортындылау «Микрофон » әдісі арқылы

СТО,

Формативті бағалау

Қолына микрофон алған оқушы қысқаша түрде өз ойын айтады, қорытынды жасайды.

10 мин

Рефлексия

формативті бағалау

«Екі жұлдыз бір тілек»

Арал таңдау

3 мин

Бағалау

ОБ, ОүБ

Суммативті бағалайды

Бағалау парағы арқылы суммативті бағасы шығарылады

2мин




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал