- Учителю
- Жамбыл Балама хат 4сынып
Жамбыл Балама хат 4сынып
САБАҚ: Балама хат |
Мектеп | |||||||
Күні: 05.05 |
Мұғалімнің есімі: Ерғалиева С | |||||||
СЫНЫП: 4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: | ||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты(мақсаттары) |
| |||||||
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: | |||||||
Сабақ мақсаттары |
| |||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||||
| ||||||||
Кейбір оқушылар: | ||||||||
| ||||||||
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады:
| |||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: | ||||||||
| ||||||||
Сыныптағы диолог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: | ||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: -Жамбыл ата соғыстағы баласына хатты қай кезде жазды? Сұраншы, Саурық батырлар кімдер?
| ||||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: | ||||||||
Жамбыл Жабаевтың басқа да өлеңдерін еске түсіріп жаза алады. | ||||||||
Алдыңғы тақырып |
Негіздер | |||||||
Жоспар | ||||||||
Сабақ кезеңдері |
Уақыты |
Жоспарланған жаттығулар мен тапсырмалар |
Ресурстар/ Оқу үшін бағалау | |||||
Басталуы 15 мин |
2 |
І.Сергіту сәті: Жүректен- жүрекке
|
| |||||
3 |
ІІ.Топқа бөлу: Мозайка әдісімен топқа бөлу
| |||||||
10 |
ІІІ.Үй тапсырмасын тексеру. «Уақыт шеңбері » әдісі Әр топ бір бөлімнен түсінгендерін абзац бойынша кезек-кезек айтып шығады.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап беруде қателескен тұстарын сыныптастарының көмегі арқылы түзетеді. | ||||||
Ортасы 20 мин |
10 |
ІV.Миға шабуыл әдісі арқылы тақырыпты ашу. Конверттің суреті Ой қозғау.
V.Тапсырма.
|
Тапсырма барысында топ басшылары бағалау парақтары арқылы бағалайды. | |||||
10 |
Сергіту сәті Сөздік жұмысы Гвардеец - әскер жауынгер. Жапан - жер жүзі әлемі. Қаймықпай, тайынбай - қорықпай
VІ.Тапсырма: «Ортада қаламсап»
«Ортада қаламсап»
|
Оқушыларды ынталандыру мақсатында смайликпен бағалау. | ||||||
Аяқталуы 15 мин |
7
|
Қорытынды тапсырма: Телефон әдісі бойынша бір-біріне сұрақтар қою. Жиынтық бағалау. Қорытынды бағалау бетшесі
|
|
|
| |||
1 тапсырма |
Үй тапсырмасын толық түсініп, сұрақтарға жауап бере алады. |
|
|
|
| |||
1 тапсырма |
Жамбыл Жабаев туралы, өның өлеңі туралы біледі. |
|
|
|
| |||
3 тапсырма |
Эссе жазып, өз ойын еркін жеткізе алады. |
|
|
|
|
Бағалау өлшемі:
15 -14 «5» 13-11 - «4» 10-5 - «3» 4 тен төмен - 2
Қосымша ақпарат: Сұраншы ,Саурық батырлар туралы түсінік беру
Рефлексия
1.Сабақ өз мақсатына жетті ме?
2. Бүгін оқушылар не үйренді?
3. Өз уақытымды тиімді
пайдаландым ба?
Кері байланыс: Блоб ағашы
Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері. АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс
География,
www.youtube.com
Жамбыл Жабаевтың өлеңдеріндегі потритизмді түсіну.