- Учителю
- Әдебиеттік оқу Кітап2 сынып
Әдебиеттік оқу Кітап2 сынып
Пәні: әдебиеттік оқу |
|
| ||
Тақырыбы: |
Кітап | |||
Мақсаты: |
Өлеңді дұрыс оқып түсіну. | |||
Күтілетін нәтиже: |
1. Өлеңді дұрыс оқып түсінеді. 2. Өлеңді негізгі ойды таба біледі. 3. Өмірмен байланыстырып сипаттауға үйренеді. | |||
Тапсырмалар: |
Кеңейтілген: А,Б,С деңгейлік тапсырмалар.Әзірге кедергісі бар балаларға: топшамалар,кестелер,дидактикалық материал. | |||
Әдістер: |
Сұрақ- жауап, диалогтік оқыту, сыни ойлау стратегиялары, жеке, жұптық, топтық жұмыс. | |||
Бағалау |
Қолпаштау,өзін -өзі бағалау, әр топты бағалау | |||
Сабақтың барысы | ||||
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті | ||
Кіріспе |
Психологиялық көңіл-күй туғызу </<font face="Times New Roman, serif">Біз де оқуға барамыз, Кітаппен дос боламыз. Жалқаулықпен өш болып, Өседі ой мен санамыз. Оқу құралдары арқылы бөліну. Дәптер, кітап, қалам, күнделік |
Мұғаліммен бірге орындайды.
Топқа бөлінеді | ||
Тұсау кесер |
І. Үй тапсырмасын тексеру 1-топ Өлеңді мәнерлеп оқиды. 2-топ Ақынның ойын өз ойларымен салыстырады. 3-топ Мектептің маңыздылығын айтады. 4-топ Мақалдарын оқып, мазмұнын түсіндіреді. |
Үй тапсырмасын оқып, талдайды, дәлелдейді.
| ||
Негізгі бөлім
|
Миға шабуыл Әр топ кітап туралы мақал-мәтел айтып жарысады. 1-топ Автор туралы оқып біледі. 2-топ Өлеңді оқиды. 3-топ Кітап туралы бейне материал көреді, баяндайды. 4-топ Кітап сөзіндегі әріптен сөз құрайды. Оқулықпен жұмыс Өлеңді, топта, жұпта, үштікт оқу. Сергіту сәті Бекіту жұмысы «Жуан, жіңішке сұрақтар» сұрақтар әзірлеу. А,Б,С деңгейлік тапсырмалар және топшамалар. |
Жаңа сабақты талдайды, бір-біріне баяндайды.
Топпен, жұппен, үштікпен жұмыстанады. Сұрақтарға жауап береді. | ||
Қорытынды
Үйге тапсырма беру
|
Кері байланыс: "Сұрақтары бар қорап" -өзін -өзі бағалау -Әр топты бағалау
Түсініп оқу, «Кітап досым» өз ойын жазу. |
Кері байланысқа түсу. Өзін-өзі, топта бағалау.
Күнделікке жазады. |