7


  • Учителю
  • Әдебиеттік оқу 4-сынып. Тақырыбы: Терең су

Әдебиеттік оқу 4-сынып. Тақырыбы: Терең су

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ тақырыбы: Әдебиеттік оқу 4-сынып.Терең су Әдебиеттік оқу


Сабақ мақсаты: - Мәтіннің мазмұнын оқушыларға меңгерту,өз ойларын ашық айтуға және сабақта ашық сұрақтар қоюға үйрету.

Сергіту сәті «Әкем маған»

Жаңа жыл кеші. Әкем анама сағат әперді. (екі жаққа иіліп тұрады)

Әкем әжеме еттартқыш әперді (қолын айналдырады)

Әкем қарындасыма көзді ашып тұратын қуыршақ әкелді

Әкем маған солдат (жүру) әперді

Төрт іс-әрекетті бір мезгілде жасау.


Сабақтың міндеттері:

  • Оқушыларды сыни тұрғыдан ойлауға, еркін сөйлей білуге, өз ойын жеткізе білуге, ортақ шешім шығаруға баулу;

  • Танымдық белсенділіктерін арттыру, қорытындылай алу, талдау жасау қабілеттерін дамыту;

Сабақ түрі: Жаңа сабақ

Модульдер: СТОү, ТжДОЖ, , ОЖЕСО, оқыту және оқудағы жаңа тәсілдер, оқытудағы басқару және көшбасшылық, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

Әдіс-тәсілдері: «Ыстық үнтаспа»

Дереккөздер: оқулық, маркер, А4 қағаз, бағалау парағы

Сабақ кезеңдері

Кіріктірілген модульдер

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


СТОү, диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, ОЖЕСО

ДЖИГСО тәсілімен топқа бөлу. Тақырыпқа шығу үшін «балық, көл» туралы жұмбақ жасырылады


Сабақпен байланысын анықтауға бағытталған сұрақтар қоямын:

-Кім балық ұстап көрді?

-Балықтың түрлері қандай?

-Көлге шомылғандарын бар ма?

Арық деген сөзді естігендерін бар ма?


Бағалау парағын таратамын. Түрлі-түсті шеңбер арқылы өздерін бағалауға жетелейді.

Өздерін бағалайды, түсінбей қалғандарға жедел көмек беріледі.

Жасыл түс- түсіндім, сары-жартылай түсіндім, қызыл-түсінбедім.


диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, басқару және көшбасшылық

Тапсырма:

1-топ. Сахналайды

2-топ.Постер қорғайды

Рөлге бөліп сахналайды

Сурет салады.


Диалогтық оқыту

Екі топ бір-бірлеріне ашық сұрақтар дайындайды

Ашық сұрақтарға жауап береді

Бағалау

Рефлексия

оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау басқару және көшбасшылық

Рефлексия: «Ыстық үнтаяқ»


Бір оқушы ыстық үнтаяқ арқылы сабақты бекітуге байланысты сұрақтар қояды



Әр топтың мүшесі оқушыларды бағалайды.





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал