7


  • Учителю
  • Бүтін көрсеткішті дәреже (7 класс)

Бүтін көрсеткішті дәреже (7 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

01.10.2015 алгебра 7-сынып

Сабақтың тақырыбы: Бүтін көрсеткішті дәреже

Сабақтың мақсаты:

1. Бүтін көрсеткішті дәреже ұғымын таныстыру, оны есептер шығаруда, өрнектерді түрлендіруде қолдана білуге үйрету;

2. Алған білімдерін есепті шығаруда тиімді қолдану біліктілігін қалыптастыру, әртүрлі жағдайда тиімді қолдана білуге дағдыландыру;

3. Белсенділігін көтеруге, ойлау қабілетін арттыруға, өз ойын жүйелеуге, тез шешім қабылдауға ұқсастықты, қарама-қайшылықты байқауға дағдыландыру

Сабақ жоспары:

1. Ұйымдастыру бөлімі.

2. Үй тапсырмасын тексеру.

  1. Ауызша тапсырма. (Сандық кросворд шешу)

  2. Жаңа сабақ

  3. Жаңа сабақты бекіту

  4. Сабақты қорытындылау

  5. Үйге тапсырма.

  6. Бағалау.

САБАҚ БАРЫСЫ

І. Ұйымдастыру бөлімі. Сабақ мақсаты мен жоспарын хабарлау.

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. №17(2,4),№19(1,3,5), (№32,№37(2).

ІІІ. Сандық кроссворд шешу

IV. Өтілген сабақты пысықтау.

Есепте: .

A) 16; B) 9; C) 8;

D) 6; E) 4.


2. Есепте: .

A) 4; B) 7; C) 0,7;

D) 0,4; E) 7,4.


3. Есепте: .

A) ; B) ;

C) ; D) ; E) .


4. Есепте: .

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


5. Квадрат түріне келтір: .

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


6. Есепте: .

A) 3; B) 2; C) -3; D) -2; E) 9.


7. Есепте: .

A) -16; B) 16; C) 16,9; D) 9; E) -9.


8.Ықшамда: .

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


9. Негізі 10 болатындай дәреже түріне келтір: .

A) 102n; B) 10n-4; C) 102n+4; D) 102n-4; E) 10n-8.

1. Есепте: .

A) 16; B) 9; C) 8; D) 6; E) 4.


2. Есепте: .

A) 4; B) 7; C) 0,7; D) 0,4; E) 7,4.


3. Есепте: .

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


4. Есепте: .

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


5. Квадрат түріне келтір: 64.

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


6. Есепте: .

A) 3; B) 2; C) -3; D) -2; E) 9.


7. Есепте: .

A) -16; B) 16; C) 16,9; D) 9; E) -9.


8. Ықшамда: .

A) ; B) ; C) ; D) ; E) .


9. Негізі 10 болатындай дәреже түріне келтір:

A) 102n; B) 10n-4; C) 102n-8; D) 10-2n; E) 10n-8.


  1. Есепте: .

А) ; В) ; С); D); Е).


  1. Өрнекті ықшамда: .

А); В); С); D); Е).


  1. Бөлшектің мәнін тап:.

А); В); С); D); Е).


  1. Есепте: .

А); В); С); D); Е).


  1. Өрнекті дәрежеле: .

А); В); С); D); Е).


  1. Бөлшекті ықшамда: .

А); В); С); D); Е).


  1. Есепте: .

А) 4; В) 8; С) -8; D) -4; Е) 2.


  1. Бөлшек түріне келтір: .

А); В); С); D); Е).

  1. Есепте: .

А); В); С); D); Е).


  1. Өрнекті ықшамда: .

А); В); С); D);Е).


  1. Бөлшектің мәнін тап:.

А) -81; В) 9; С) -9; D) 18; Е) 81.


  1. Есепте: .

А) ; В); С); D) ; Е).


  1. Өрнекті дәрежеле: .

А); В); С); D); Е).


  1. Бөлшекті ықшамда:

А); В); С); D); Е).


  1. Есепте:

А) 25; В) 5; С) -5; D) -25;Е) 125.


  1. Бөлшек түріне келтір: .

А); В); С); D); Е).

V. Жаңа сабақты бекіту.

2) Оқулықтан есептер шығару №60, №61, №, 62, 65, №46 (тақ нөмірлері,)

VІ. Сабақты қорытындылау.

VІІ. Үйге тапсырма. №38,№40,№,42,45,№46(жұп )

VІІІ. Бағалау .



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал