7


  • Учителю
  • Урок повторения раздела 'Австралия' в 7 классе на казахском языке

Урок повторения раздела 'Австралия' в 7 классе на казахском языке

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Урок итоговый, поэтому здесь представлены стратегии критического мышления, диалогового обучения. К нему также прилагается анализ на казахском языке:Қайталау сабағында диалогтық оқытудың бірнеше әдістерің қолдандым. Топқа бөлгеннен кейін, оқушылар топ басшыларын анық
предварительный просмотр материала

7- сынып. Диалогтық оқыту.


Тақырыбы: Қайталау сабағы.

Мақсаты: Аустралия туралы не білдің? 2 минут


Мұғалімнің іс-әрекеті

Сабақ барысы:

Оқушылардың іс-әрекеті


Үйлестірме материалдарды тарату.

Балаларға 6 түрлі сұрақ қойғызып, «ыстық орындық»-қа дайындау.


Оқушыларға түсіндіру - синквейн немесе тақпак, 5 жолдан турады. Мысал келтіру.

Ү/ж беру.

І. Топқа бөлу: сурет бөлімдерің жинау. 1 минут

Топ басшысын анықтау


ІІ. Аустралия туралы білімің қандай деңгейде деп ойлайсын? 2 минут


Бағалау критериймен таныстыру:

Фишка саны бойынша бағалау:

4 - >4 - «5»

3 - «4»

2 - «3»

< 2 - «2»


ІІІ. «Блум түймедағы» стратегиясы: Әр топ 6 түрлі сұрақтарды құрастырады -

  1. Жай сұрақтар;

  2. Нақтылау сұрақтар;

  3. Түсіндірме сұрақтар;

  4. Шығармашылық сұрақтар;

  5. Бағалаулық сұрақтар;

  6. Практикалық сұрақтар.

1. Аустралияның қандай ...?

2. Сенің айтуынша Аустралияда.........................?

3. Неге Аустралияның.........?

4. Егерде Аустралияда........?

5. Аустралияның............неге (осындай), ал........(сондай) ?

6. Егер сенің үйін Аустралияда болса..........?

10 минут


ІV. «Ыстық орындық» ойыны:

Әр топ 2 сұрақтан қояды.


20 минут



ФИЗМИНУТКА 3 минут


V. «Синквейн» ойыны:

1 жол - негізгі тақырыпқа арналған бір зат есім.

2 жол - тақырыпты ашатын екі сын есім.

3 жол - іс-қимылын білдіретін үш етістік.

4 жол - 1мағыналы сөйлем.

5 жол - 1-ші жолдағы зат есімнің 1синонимы.

5 минут


VІ. Бағалау.

Неше фишка жинағандарын көріп, бағалау.

VІІ. Ү/ж - Аустралияға байланысты синквейн жазып келу.


Рефлексия.

Суреттің сәйкес бөлімдерің жинап, үстелдерге отырады: үйректұмсық, тасмания құбыжығы, тотықұс, орман.


Ағашта орналасқан адамдардың бейнесін өздерің тауып бояйды.

Топ басшылары топта жұмыс істеген оқушыларға фишка беріп отырады. Бағалау парағын толтырады.

Оқушылар сұрақ құрастырады.

Әр топтың бір мүшесі шығып «ыстық орындыққа» отырады, оларға топ мүшелері құрастырған 6 сұрақтан 2 сұрақ қояды.

Оқушылар өз құрастырған «синквейн» айтады.


Кестеге неше фишка алғандарын жазады.

Стикерлерге пікірлерің жазады.



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал